Spotkania z patchworkiem na MTP Home Decor 2020 w Poznaniu

0 761

Na tegorocznych targach MTP Home Decor 2020, które odbywają się w dn. 25 – 28 lutego w Poznaniu, pojawi się aż 6 stoisk lokalnych grup patchworkowych. Będą warsztaty, wystawa prac ale i możliwość spotkania fantastycznych dziewczyn, które tworzą patchworki i są prawdziwymi ekspertkami w tej dziedzinie.

Oczywiście będzie tam również ekipa z Patchworku Małopolskiego. Na naszym stoisku będziecie mogli poczęstować się jednym z naszych gadżetów, które pracowicie szyłyśmy w styczniu i w lutym i zobaczyć nasze prace. Ja również dołożyłam swoje małe breloczki do koszyczka z gadżetami, a i kolaż z Hanią gdzieś tam w przestrzeni wystawowej zawiśnie.

Wydarzenie rozpoczyna się o godz. 11:00 w siedzibie Międzynarodowych Targów Poznańskich, ul. Głogowska 14, Poznań. Możecie również dołączyć do wydarzenia na Facebook’u.

Poniżej znajdziecie pełną listę bezpłatnych, patchworkowych warsztatów. Aby się na nie zapisać, wystarczy wysłać zgłoszenie na adres sklep@hilu.pl.

Zapraszamy 🙂 nie może Was tam zabraknąć!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akceptuj Czytaj więcej